Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 7750

Nabór do szkół i przedszkoli w gminie Pszczyna

W gminie Pszczyna rozpoczyna się nabór do przedszkoli i szkół. Urząd Miejski opublikował szczegóły dotyczące rekrutacji.

Szkoła, przedszkole
fot. UM Pszczyna


W przypadku przedszkoli w pierwszej kolejności (do 9 kwietnia) deklaracje mogą składać rodzice, których pociechy będą kontynuować edukację przedszkolną. Od 11 kwietnia rodzice będą mogli natomiast składać już wnioski w przedszkolach i szkołach.

Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostaną opublikowane w drugiej połowie maja. Od tego momentu prowadzona będzie procedura odwoławcza, a następnie postępowanie uzupełniające. Ostateczny wykaz zostanie podany do publicznej wiadomości na początku lipca.

Wniosek w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli znajduje się na stronie przedszkola-pszczyna.nabory.pl/

Rekrutacja do szkół rozpocznie się 19 kwietnia. Listę dzieci przyjętych poznamy w połowie maja. Podobnie jak w przypadku przedszkoli przeprowadzona będzie procedura odwoławcza i postępowanie uzupełniające.

Druk wniosku należy pobrać w szkole. Następnie powinno się go wypełnić odręcznie, podpisać i złożyć go w placówce oświatowej.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.