Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1634

Świątecznie w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka. Końcem grudnia w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie były wystawiane "Jasełka".

Świątecznie w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Pszczynie


Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. W aktorów wcieliły się wszystkie dzieci i pięknie wystąpiły przed swoimi rodzicami.. Dla najmłodszych był to debiut aktorski . Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć nie tylko przedstawienie, ale również posłuchać polskich kolęd oraz piosenek ilustrowanych tańcem i ruchem jak również zaśpiewanych przez dzieci w języku angielskim.
Choć pracy włożonej w przygotowania do tego świątecznego spotkania nie brakowało, to był to dla wszystkich dzieci czas radości z powodu szykowanej dla najbliższych niespodzianki. Gromkie brawa na koniec występu i najserdeczniejsze wzajemnie składane życzenia świadczą o tym, że było warto. Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój.

Anna Kuglarz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 czerwca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.