Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 9 stycznia 2020
  • 13 stycznia 2020
  • wyświetleń: 13001

Aukcje na rzecz WOŚP: rękopis tekstu piosenki Artura Andrusa za 1000 zł!

W niedzielę, 12 stycznia odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem "Wiatr w żagle". Na portalu pless.pl przez trzy dni można było licytować ciekawe przedmioty. Najbardziej pożądanym fantem okazał się rękopis tekstu piosenki napisanej przez Artura Andrusa, który został sprzedany za 1000 zł! W sumie w aukcjach na portalu pless.pl uzyskano 2431 zł!

XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Burmistrz Pszczyny przekazał na licytację WOŚP oryginał rękopisu tekstu piosenki, którą Artur Andrus napisał i zaśpiewał na koncercie w PCKulu · fot. UM Pszczyna


Co roku w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączają się różne instytucje i organizacje. Burmistrz Pszczyny przekazał na licytacje WOŚP oryginał rękopisu tekstu piosenki, którą Artur Andrus napisał i zaśpiewał na koncercie w PCKulu, 17 grudnia 2019 roku. Piosenka powstała na podstawie dwóch artykułów Gazety Pszczyńskiej - o jarmarku oraz o łąckich Mikołajach. Rękopis został wylicytowany za 1000 zł!

Dodatkowo chętni mogli powalczyć o pióro Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola. Przedmiot ten został sprzedany za 300 zł.

"Bajka na niepogodę" - charytatywny spektakl teatralny w wykonaniu pszczyńskich samorządowców - 20.10.2019 r.
Starosta przekazała na aukcję WOŚP kapelusz pani Radnej, główny rekwizyt granej przez siebie bohaterki w sztuce "Bajka na niepogodę" · fot. Andrzej Grynpeter


Starosta Barbara Bandoła w ramach wsparcia tegorocznego finału WOŚP przekazała na aukcję kapelusz pani Radnej, główny rekwizyt granej przez siebie bohaterki w sztuce "Bajka na niepogodę". Przedmiot ten został ostatecznie zlicytowany podczas Finału w sali Pszczyńskiego Centrum Kultury za 200 zł.

Voucher na przejazd w fotelu pilota rajdowym BMW M3 e46
Voucher na przejazd w fotelu pilota rajdowym BMW M3 e46


Na aukcje trafiły także:


Zwycięzcy mogą odbierać wylicytowane przedmioty w poniedziałki w godzinach od 8.00 do 18.00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8.00-15.00 w siedzibie Pszczyńskiego Centrum Kultury.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.