• 30 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4602

Dawid Godziek z 4 tytułami podczas ekstremalnych Baltic Games

W tym miesiącu odbyły się największe, międzynarodowe zawody sportów ekstremalnych Baltic Games w Polsce, na które przyjechali zawodnicy z kilkunastu krajów. Udział wziął w nich również Dawid Godziek, zawodnik freestyle BMX z powiatu pszczyńskiego.

Dawid Godziek z 4 tytułami podczas ekstremalnych Baltic Games - 08.2016 · fot. Dawid Godziek

Dawid startował w dwóch kategoriach (skatepark i Dirt ) i zdobył aż cztery tytuły! Wygrał w kategoriach: najlepszy Polak w kat. Dirt, najlepszy trik w kat. Dirt, najlepszy Polak w kat. Skatepark, a także zajął pierwsze miejsce w kat. Dirt, wyprzedzając Coltona Walkera z USA i Irka Rizaeva z Rosji.

Korzystając z okazji, Dawid Godziek zaprasza wszystkich w przyszłą niedziele (4.09) na zawody w Świerklanach, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski Fly Bag. Dzień wcześniej (w sobotę) prowadzone będą treningi oraz szkolenia z Dawidem.