• 19 lutego 2019
  • wyświetleń: 2319

Miłośnicy nart rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Pawłowice

W minioną sobotę, 16 lutego na "Stożku" w Wiśle odbyły się "Zawody Narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Wójta Gminy Pawłowice".

Zawody Narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Wójta Gminy Pawłowice - 16.02.2019 · fot. Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach

Ich głównym celem była popularyzacja i upowszechnianie aktywnego wypoczynku na nartach, integracja środowiska narciarskiego, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego i oczywiście świetna zabawa.

Zgodnie z planem o godzinie 11.00 na starcie stanęło 61 zawodników, walczących w 11 kategoriach wiekowych. W każdej kategorii wiekowej zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali medale oraz dyplomy, a zdobywcom pierwszego miejsca dodatkowo wręczono puchary. Ponadto medalami za udział w zawodach narciarskich zostały obdarowane wszystkie dzieci, którym nie udało się stanąć na podium. Również uhonorowano dyplomem najmłodszą i najmłodszego oraz najstarszą i najstarszego uczestnika zawodów.

Szczegółowa lista wyników - do pobrania.