Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2015
  • wyświetleń: 3327

Nagroda za imię dla żubra

Mieszkanka Tarnowskich Gór Justyna Pospiech wraz ze swoją rodziną odwiedziła Pokazową Zagrodę Żubrów. Pani Justyna odebrała nagrodę w konkursie na imię dla najmłodszej mieszkanki zagrody. Spośród ponad 220 propozycji imion to właśnie jej Pleciuga spodobała się najbardziej konkursowej komisji.

Pleciuga, żubr, zagroda żubrów, Pszczyna
Pleciuga urodziła się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie 20 maja 2015 roku. Jej ojcem jest najstarszy żyjący w hodowli zamkniętej byk w Europie - 17-letni Plawiant, a jej matką 7-letnia krowa Placka. · fot. ARiP Pszczyna


- Wspólnie z synem uznaliśmy, że to bardzo ładne imię dla nowej pszczyńskiej żubrzyczki. Nie zastanawialiśmy się i szybko wysłaliśmy zgłoszenie - mówi pani Justyna. Podczas wizyty w Zagrodzie Pleciuga nie chciała jednak zaprezentować się pomysłodawczyni jej imienia. - Schowała się i chyba się wstydzi. Może pokaże się nam przy następnej wizycie - śmiała się rodzina pani Justyny.

W nagrodę zwyciężczyni konkursu otrzymała bon podarunkowy o wartości 500 zł do wykorzystania w jednym z hipermarketów budowlanych, a także upominki i gadżety związane z pszczyńskimi żubrami.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 czerwca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.