Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 czerwca 2017
  • wyświetleń: 15254

Nastolatka z Pszczyny wśród dziesięciu najpiekniejszych dziewcząt

W miniony weekend w Kozienicach odbyła się gala finałowa wyborów Miss Polski Nastolatek 2017. W gronie dziesięciu najpiękniejszych dziewcząt znalazła się Natalia Rabaszowska z gminy Pszczyna. Wygrała 15-letnia bielszczanka, Klaudia Kucharska.

Natalia Rabaszowska
Natalia Rabaszowska


Natalia Rabaszowska z Czarkowa była jedną z 22 finalistek, które zakwalifikowały się do Finału Miss Polski Nastolatek 2017! Mieszkanka naszego regionu w maju została wybrana Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej. Miło nam także wspomnieć, że Czytelnicy portalu także wyróżnili Natalię, wybierając ją Miss portalu pless.pl.

Podczas finałowej gali Natalia znalazła się w grupie dziesięciu najpiękniejszych dziewcząt. Niestety nie zdobyła tytułu. Ten przypadł Klaudii Kucharskiej, 15-latce z Bielska-Białej.

Loading...


Przypomnijmy, że w grudniu Klaudia Kluczyk z Pszczyny i Katarzyna Sikora z Warszowic powalczą o koronę Miss Polski! Nasze reprezentantki znalazły się w gronie 24 kandydatek, które w grudniu będą rywalizować o tytuł Najpiękniejszej Polki 2017 roku.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.