Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2017
  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 18634

Mieszkańcy powiatu pszczyńskiego w reklamach - zobaczcie spoty!

Mieszkańcy powiatu pszczyńskiego coraz częściej pojawiają się w telewizyjnych reklamach. W ostatnich miesiącach do osób doświadczonych w marketingowych kampaniach dołączyły kolejne. Zobaczcie kogo ze swoich sąsiadów możecie oglądać na srebrnym ekranie.

Łukasz PiszczekNiekwestionowanym numerem jeden jest oczywiście Łukasz Piszczek. Wywodzący się z Goczałkowic-Zdroju piłkarz na swoją pozycję w branży reklamowej zapracował ciężką grą na europejskich boiskach. Od wielu lat jest uznawany za jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie. Nic więc dziwnego w tym, że po wychowanka LKS chętnie sięgają duże marki. Obecnie zawodnik Borussii Dortmund jest twarzą firmy Krispol, produkującej między innymi bramy garażowe, rolety i okna PCV.

Tak wygląda jeden z klipów z udziałem Łukasza Piszczka. Nie zabrakło w nim oczywiście piłkarskiego akcentu.Bracia Dawid i Szymon GodziekBracia Dawid i Szymon Godziek, utalentowani ekstremalni rowerzyści z Suszca w ubiegłym roku wystąpili w reklamie jednego z największych światowych producentów sprzętu elektronicznego, firmy Samsung. W ciągu kilku dni klip reklamowy z ich udziałem zobaczyło kilkaset tysięcy osób.

Bracia Godziek
Bracia Godziek prezentują swoje umiejętności w reklamie Samsung Galaxy S7. · fot. Samsung


W spocie reklamowym promującym najnowszy telefon Samsunga bracia Godziek zaprezentowali kilka efektownych akrobacji rowerowych. Jak wyszło możecie zobaczyć poniżej.Obydwaj są także od lat twarzami i ambasadorami marki Red Bull, producenta napojów energetyzujących.

Klaudia RokselaPrzed kilkoma laty Klaudia Roksela wraz z mężem założyła stronę gryfnie.com, promującą Śląsk i godkę. Z czasem witryna stała się również miejscem, gdzie można dowiedzieć się o wydarzeniach związanych z kulturą regionu, posłuchać muzyki i poznać śląskie przepisy. Dziś to także sklep z ubraniami i innymi akcesoriami, charakterystycznymi dla naszego regionu. Ta popularność zwróciła uwagę większych firm szukających do reklamy osób, które osiągnęły sukces, realizując swoją pasję.

Klaudia Roksela, Gryfnie, ING
Klaudia Roksela w reklamie ING Banku Śląskiego · fot. ING Bank Śląski


Ostatecznie o współpracę z twórczynią popularnego serwisu gryfnie.com pokusił się ING Bank Śląski. Klaudia Roksela pojawiła się na banerach reklamowych, witrynach placówek banku (między innymi w Pszczynie), a także w reklamie telewizyjnej. Zobaczcie jak prezentuje się jeden z takich spotów.Dawid FriebeW tym roku do grona osób, które wzięły udział w kampaniach reklamowych dużych firm dołączył również Dawid Friebe. Czytelnicy pless.pl jego umiejętności w dyscyplinach freerunning oraz parkour znają już od lat. Teraz przekonała się do nich również firma Pepsi, w klipie której Dawid zaprezentował kilka akrobacji.Znacie jeszcze innych mieszkańców Pszczyny, którzy w ostatnim czasie brali udział w reklamach? Czekamy na Wasze podpowiedzi w komentarzach pod artykułem.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 czerwca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.