Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lutego 2020
  • 22 lutego 2020
  • wyświetleń: 27049

[FOTO] Wypadek w Pawłowicach. Interweniował śmigłowiec LPR!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek chwilę przed godziną 16:00 na DK-81 w Pawłowicach przy wyjeździe ze Wsi w stronę Zbytkowa. Samochód osobowy uderzył tam z dużą siłą w drzewo. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Zadysponowano także śmigłowiec ratunkowy.

Wypadek w Pawłowicach - 21.02.2020 · fot. pless.pl , Jastrzębie-Zdrój - informacje drogowe 24h, nadesłane przez czytelników


Okoliczności wypadku są badane przez policjantów z pszczyńskiej drogówki. Na tę chwilę wiadomo, że samochód osobowy marki Honda Civic uderzył w drzewo znajdujące się na poboczu. Kierowca odniósł poważne obrażenia ciała, które bezpośrednio mogły zagrażać jego życiu. Podjęto decyzję o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Dzięki wykorzystaniu latającej karetki, znacząco skrócił się czas dotarcia pacjenta do szpitala. Poszkodowany trafił do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Stan jego zdrowia nie jest na tę chwilę znany.

Droga w stronę Skoczowa była zablokowana blisko trzy godziny.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.