pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 3321

Burmistrz apeluje do mieszkańców o ograniczenie wizyt w urzędzie

Poniżej zamieszczamy apel burmistrza Pszczyny, który w związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem, prosi mieszkańców o załatwianie w pszczyńskim ratuszu tylko spraw pilnych i nie cierpiących zwłoki. Pozostałe sprawy można załatwić telefonicznie, drogą mailową, za pośrednictwem skrytki ePUAP oraz platformy SEKAP. Wszelkie zobowiązania finansowe na rzecz gminy mogą być dokonywane za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Apel burmistrza Pszczyny

Szanowni Mieszkańcy,

mając na uwadze zarówno Państwa zdrowie, jak i naszych pracowników będziemy wprowadzali zmiany w funkcjonowaniu placówek i instytucji miejskich.

W związku z odnotowanymi przypadkami koronawirusa na terenie województwa śląskiego apeluję o ograniczenie odwiedzania miejsc użyteczności publicznej. W Urzędzie Miejskim w Pszczynie wdrożone zostały działania mające na celu ograniczanie kontaktu z klientami.

Zwracam się z prośbą, o to, aby załatwiać sprawy telefonicznie, drogą mailową, za pośrednictwem skrytki ePUAP oraz platformy SEKAP. Wszelkie zobowiązania finansowe na rzecz gminy mogą być dokonywane za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Załatwiajmy na miejscu jedynie sprawy pilne i nie cierpiące zwłoki.

Burmistrz Pszczyny,
Dariusz Skrobol

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.