Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • wyświetleń: 2023

Zmiany w komunikacji zbiorowej w gminie Pawłowice

Wprowadzone z powodu epidemii koronawirusa ograniczenia w przemieszczaniu się dotyczą również komunikacji zbiorowej. Spowodowały one zmiany u przewoźników świadczących usługi na terenie gminy Pawłowice. Sprawdź jakie.

Autobusy Pawłowice
Z powodu epidemii lokalni przewoźnicy wprowadzają ograniczenia w kursowaniu autobusów i busów - 27.03.2020 · fot. UG Pawłowice


Od 26 marca do odwołania nie kursują busy na liniach Pawłowice - Strumień - Bielsko-Biała, ponieważ firma nie ma możliwości zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pasażerom jak i klientom.

Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu- Zdroju informuje, że w związku z ograniczeniem liczby pasażerów w autobusach (nie więcej niż połowa miejsc siedzących), zwiększa liczbę autobusów na najbardziej uczęszczanych trasach, tak aby każdy mógł dojechać do celu - głównie do pracy.

Klientom MZK polecamy śledzić stronę internetową mzkjastrzebie.com/, na której na bieżąco pojawiają się ważne komunikaty.

Funkcjonująca w ramach MZK Komunikacja Lokalna Gminy Pawłowice funkcjonuje według rozkładów jazdy w dni robocze bez nauki szkolnej, soboty i niedziele.

Więcej na stronie Urzędu Gminy Pawłowice: www.pawlowice.pl/aktualnosci/artykul/news/zmiany-w-komunikacji/#prettyPhoto

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 czerwca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.