Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2020
  • 16 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 16249

Pszczynianka ubiega się o tytuł Miss Beskidów Social Media! Głosowanie

Za nami:

Rozpoczął się plebiscyt internetowy na Miss Beskidów Social Media 2020 w ramach ogólnopolskiego konkursu Miss Polski. W gronie kandydatek jest mieszkanka gminy Pszczyna Natalia Rabaszowska.

Natalia Rabaszowska ubiega się o tytuł Miss Beskidów
Natalia Rabaszowska ubiega się o tytuł Miss Beskidów · fot. www.facebook.com/grabowskamodels


Natalia Rabaszowska ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym. - Lubię aktywnie spędzać czas. Fascynują mnie sporty ekstremalne, które dodają pewności siebie. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych zakątków świata oraz kultury innych krajów. Wysoko cenię sobie stawiane wyzwania, ponieważ każde z nich czyni mnie silniejszą - pisze o sobie mieszkanka gminy Pszczyna.

Warto dodać, że w 2017 roku Natalia została wybrana Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej. Miło nam także wspomnieć, że Czytelnicy portalu także wyróżnili jej urodę, wybierając ją Miss portalu pless.pl. W tym samym roku Natalia była jedną z 22 finalistek, które zakwalifikowały się do Finału Miss Polski Nastolatek 2017. Podczas finałowej gali mieszkanka naszej gminy znalazła się w grupie dziesięciu najpiękniejszych dziewcząt.

Plebiscyt internetowy na Miss Beskidów Social Media 2020 w ramach ogólnopolskiego konkursu Miss Polski odbywa się na profilu Grabowska Models na Facebooku. Wygrywa dziewczyna, która pod swoim zdjęciem będzie miała największą liczbę polubień. Głosowanie potrwa do 16 kwietnia.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.