Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 16 października 2019
  • wyświetleń: 2792

25, 26 października: Wielkie święto sportu w AVANTI Squash Fitness Club

Artykuł sponsorowany:

AVANTI Squash Fitness Club zaprasza 25 i 26 października (piątek, sobota) na wielkie święto sportu. W tych dniach będzie czekać na Państwa wiele atrakcji oraz niespodzianek.

Piątek, 25 października, godz. 8:00-19:00Tego dnia chcemy zaprosić Państwa na Dzień Otwarty klubu AVANTI. Zadzwoń i umów się na wybraną przez Ciebie aktywność lub po prostu zabierz znajomych i wpadnij do nas na kawę. Sprawdź czy w naszej bogatej ofercie znajdziesz dla siebie aktywność.

avanti


Każdy nowy Klient tego dnia będzie mógł uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach nieodpłatnie. Udział w zajęciach FITNESS możliwy jest po wcześniejszej rezerwacji miejsc.Trening EMS (testowy) 15 min. po wcześniejszej rezerwacji miejsc. SQUASH 30 min. opieka trenera i sprzęt nieodpłatnie (obowiązuje rezerwacja kortów według dostępności).

Przez cały dzień dostępny będzie kącik dla dzieci wraz z opiekunką. Do Państwa dyspozycji tego dnia będzie dyżurował dietetyk - każdy będzie mógł skorzystać Z bezpłatnej ANALIZY SKŁADU CIAŁA oraz konsultacji dietetycznej. Tego dnia nasz klub nie będzie miał przed KLIENTEM żadnych tajemnic.

Sobota, 26 października, godz. 16:00W sobotę, punktualnie o 16:00 wystartuje Wielki Maraton Fitnessu i Spinningu. W 50-minutowych setach uczestnicy wezmą udział w zajęciach FITBODY, PŁASKI BRZUCH, SPINNING, STRETCHING. Nasze szalone Fitnesserki sprawią, że braknie Ci tchu, a świat zawiruje. Wszystko to w niecodziennej, oryginalnej i wyjątkowej oprawie muzycznej DJa na ŻYWO!

avanti


BILETY w cenie 30 zł do nabycia od 10 października w recepcji klubu AVANTI
. W cenie biletu każdy uczestnik otrzyma darmowy VOUCHER na trening EMS.

avanti


EMS to nowoczesna forma treningu, obecnie najszybciej rozwijająca się gałąź Fitness w Polsce. EMS Dream Body Studio Pszczyna to miejsce nowoczesne i komfortowe, oferujące treningi tą nowoczesną i nowatorską metodą. Dla jeszcze większego komfortu i skuteczności już wkrótce tylko u nas dostępne będzie nowoczesne urządzenie AQ8.

System AQ8® jest najnowocześniejszym urządzeniem służącym do elektrostymulacji mięśni, generującym impulsy elektryczne o niskiej i średniej częstotliwości, mające na celu wywoływanie kontrolowanych skurczy mięśni. W zależności od Twojego celu (estetyczny, sportowy lub terapeutyczny), pozwala ustalić parametry techniczne odpowiednie dla Ciebie, takie jak częstotliwość, głębokość, intensywność, odczucia, relaksacja lub ilość skurczów itp.

System AQ8® skorzystał z postępów mikroelektroniki i informatyki oraz technologii bezprzewodowych, aby przekształcić trening EMS w satysfakcjonujące i wspaniałe doświadczenie, pozwalające na uzyskanie wyników, jakich nigdy wcześniej nie osiągnąłeś w rozbudowie tkanki mięśniowej, spalaniu tkanki tłuszczowej, kształtowaniu wymarzonej sylwetki, redukcji celullitu oraz utrzymaniu jędrności skóry dzięki stymulacji w niej włókien kolagenowych.

Rezerwacja miejsc
  • tel. 723 611 026Zaplanuj ten dzień z nami, nie może Cię zabraknąć!

AVANTI Squash Fitness Club

43-200 Pszczyna
ul. Krucza 1

tel. 723 611 026