Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 17 grudnia 2019
  • 18 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1733

Spotkanie z dietetykiem w Siłowni Quatro

Za nami:

Zapraszamy w środę, 18 grudnia do Siłowni Quatro na spotkanie z Panem Dietetykiem Miłoszem Wiktorczykiem.

Pan Dietetyk będzie do Waszej dyspozycji w godzinach 17:00-20:00. Miłosz będzie czekał na Was z analizatorem składu ciała.

Mgr Miłosz Wiktorczyk - specjalizuję się w dietetyce klinicznej oraz sportowej. Szczególną uwagę przywiązuję do aktywności fizycznej moich klientów. Moje doświadczenie sportowca oraz tytuły instruktorskie pozwalają swobodnie nauczać jak uzyskiwać najlepsze efekty treningowe.

Pomagam również przy leczeniu chorób dietozależnych takich, jak: cukrzyca, insulinooporność, zespół metaboliczny, choroby autoimmunologiczne czy schorzenia tarczycy.

Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście. Nasz organizm to niesamowita maszyna, która potrafi doskonale funkcjonować bez stosowania leków. Jeśli dostarczymy mu tego czego potrzebuje zwykle sam się zregeneruje bez naszej zewnętrznej interwencji.

Zawsze staram się wyczerpująco odpowiadać na pytania dotyczące diety oraz zaleceń dotyczących aktywności fizycznej. Oprócz wizyt w gabinecie oferuję wsparcie dietetyczne online, poprzez kontakt drogą elektroniczną.

Pan Dietetyk
Miłosz Wiktorczyk
www.pandietetyk.pl
www.facebook.com/MiloszWiktorczykDietetyk/

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.